Nowe komórka lokatorska nr A_K33 na sprzedaż, o powierzchni 4.31 m2

Kochanowskiego, Gliwice

Powrót

Budynek

A

Komórka lokatorska

nr A_K33

Piętro

-1

Pokoje

0

Metraż

4.31 m2
17 240
4 000 /m2

Kochanowskiego, Gliwice
Komórka lokatorska nr A_K33

Budynek
A
Komórka lokatorska
A_K33
Piętro
-1
Pokoje
0
Metraż
4.31 m2
Cena 17 240
4 000 /m2
Status Dostępne

Biuro sprzedaży:
ul. Poezji 17/2,
44-113 Gliwice
tel: +48880871470

Deweloper:
VII - INWESTYCJE CL SPÓLKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
ul. SOKOLSKA 78-80, 40-087 KATOWICE
NIP: 6342971359, REGON: 385101004, KRS: 0000819739
tel: +48606538380

Status Dostępne
Suma:
4.31 m2
Katarzyna Kubit

Katarzyna Kubit
Specjalista ds. sprzedaży
+48 451 211 278
kkubit@inwestycjecl.pl

Joanna Baldysz

Joanna Baldysz
Specjalista ds. sprzedaży
+48 880 871 470
jbaldysz@inwestycjecl.pl

Lokalizacja

Ulubione ()
Projekt i realizacja
System CRM dla deweloperów OneButton